Зміна країни тимчасового захисту

1345www1345 • 6 October 2023
1
0 вподобання

Доброго дня, я громадянин України, і за національністю єврей, після початку війни мене вивезла до Румунії єврейська громада, і зробила нам тимчасовий захист (відбитки пальців ми не здавали). Після року перебування там вирішив переїхати до Німеччини щоб почати своє життя тут, знайшов єврейську громаду у Франкфурті. сказали що після отримання 24 параграфи зможуть його поміняти на 23 . Зараз чекаю запис в Auslanderbehord, чи можуть вони відправити мене назад до Румунії (перед переїздом звідти закрив тимчасовий захист), моїх знайомих з Чехії, які були зі мною в таборі, схвалили

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, 1345www1345! Вам треба звертатися з цим питанням безпосредньо до Вашої єврейської громади.
Однак якщо Ви повністю відмовилися від тимчасового захисту у Румунії та не маєте ніяких зобов'язань перед країною, немає ніяких підстав відправляти Вас до цієї країни. Ви ж не подавали заяву на притулок, де відбитки пальців відіграють важливу роль для надання певного виду перебування у тій країні ЄС, кордон якої Ви перетнули першою на своєму шляху з у Вашому випадку України.
На додаток до цієї можливості люди єврейського походження також можуть подати заявку на єврейську імміграцію (Antrag auf jüdische Zuwanderung). Ви можете звернутися безпосередньо до єврейської громади в місті або регіоні, де Bи перебуваєте. Єврейську громаду поруч з Bами можна знайти на сайті zentralratderjuden.de: https://www.zentralratderjuden.de/vor-ort/gemeinden/. Єврейська громада направить Bашу заявку до Федерального відомства з питань міграції та біженців (BAMF). Остаточне рішення буде прийматися саме там. Обов'язковою умовою є те, що Bи проживали в Україні до 24.02.2022 року і можете пред'явити або українське громадянство, або дозвіл на проживання в Україні. Крім того, Bи повинні бути взмозі довести своє єврейське походження за допомогою оригінальних документів.

Ви також можете спочатку подати заяву на отримання дозволу на перебування відповідно до §24 Закону про перебування і пізніше подати заявку на єврейську імміграцію (Antrag auf jüdische Zuwanderung). Якщо буде прийнято позитивне рішення щодо Вашої заяви на імміграцію по єврейській лінії, то дозвіл на перебування, який Bи отримаєте, буде мати необмежену дію.
Звертайтеся!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.