Життя

Vania • 3 May 2023
1
0 вподобання

Добрий день,скажіть будь ласка я отримав 14 березня дозвіл на роботу,документ має назву 

Vollzug des Aufenthaltsgesetzes (AufenthG);

Bescheinigung zum ausländerrechtlichen Status,коли я отримаю вже пластиковий Внж,мені потрібно чекати від них листа,чи мені потрібно самому їм написати?

Категорія
Інше

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, vania! Напишіть, будь ласка, як називається Ваш дозвіл на роботу (або можете мені скинути фото у приватні повідомлення), тому що так, як Ви назву написали, то це "Виконання Закону про дозвіл на перебування: Довідка про правовий статус іноземців". Ця назва, на жаль, нічого мені не говорить щодо дозволу на працевлаштування.

Я не можу Вам надати інформації щодо термінів отримання дозволу на перебування, бо це - відповідальність кожної установи окремо. Коли Ви подали документи на отримання тимчасового захисту? Чи видали Вам який-небудь документ, що засвідчує, що ця установа отримала документи від Вас та строк їх розглядання? Якщо ні та пройшло досить багато часу, а від них відповіді немає, то так, напишіть їм (це тільки у тому випадку, коли вони самі усно або письмово не назвали Вам строки отримання документів). Іноді вони пишуть, що "будь ласка, не турбуйте нас з питаннями. Ми самі зв'яжемося з Вами".

Так що загляніть у свої документи щодо цього та звертайтеся, коли ще виникнуть питання.

Усього найкращого!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.