Житло

Olga Sayenko • 28 April 2024
11 коментарі
0 вподобання

Доброго вечора, чи можливо приїхати в Німеччину на заздалегідь домовлене житло так як проживати у з двома дітьми шкільного віку, в майбутньому планую закінчити мовні курси і знайти роботу 

 

Категорія
Інше

Відповіді (11)

Moderation

Olga Sayenko, наразі українки та українці приїздять як біженки та біженці для отримання 24 параграфу. Статус "тимчасові переселенки та переселенці" - це статус внутрішньоукраїнський.
Що маєте на увазі Ви?

Olga Sayenko

Тимчасовий захист , можу я отримати для себе та дітей

Moderation

Olga Sayenko, якщо у Вас є заздалегідь домовлене житло, то Вам треба запитати, чи може прописати орендодавець Вас та Ваших дітей у цьому житлі. Крім того, Вам треба дізнатися, чи приймає ще федеральна земля, куди Ви будете їхати, біженок та біженців з України, бо якщо федеральна земля більше не приймає, то прописка у квартирі нічого не дасть, бо Вас просто не зможуть оформити для отримання 24 параграфу.
Якщо ж Вас та Ваших дітей можуть прописати у квартирі, а федеральна земля також приймає нових людей з України, то Ви можете зразу ж їхати туди, де знаходиться вже зарезервоване для Вас житло.
Міла

Olga Sayenko

Виходить що біженці , що потребують тимчасового захисту

Olga Sayenko

Можливо не так виразилась стикаюсь з цим вперше тільки починаю вивчати дане питання

Olga Sayenko

Підскажіть які землі наразі приймають біженців ?

Moderation

Olga Sayenko, наразі немає жодних офіційних німецьких джерел, що надають цю інформацію саме через те, що вона змінюється погодинно кожного дня, бо люди приїжджають, покидають Німеччину, переїжджають: ці дані неможливо тримати статичними. Список федеральних земель, який курсує серед людей у "Facebook", "Telegram" та в блогах, наприклад, не є офіційним, тому жодних коментарів щодо його достовірності я надати не можу.

Отож, є 2 варіанти, щоб мати можливість приїхати туди, де Вас точно оформлять як біженців з України::
1) Якщо Ви знаєте, де у Вас є житло, Ви можете самостійно подивитися, чи є у місці або федеральній землі Первинні центри прийому біженок та біженців з України, які й досі працюють, активно ведуть свою діяльність на сайтах, оновлюють оголошення про прийом нових людей з України. Також там є контактні дані, де можна написати та запитати, чи ще здійснюється прийом нових людей.

2) Їхати до центрального Первинного центру прийому біженок та біженців з України у Берліні, у колишньому аеропорті Тегель, де Вас розподілять до тієї федеральної землі, де на той момент ще будуть вільні місця. При цьому Ви можете наголошувати на тому, що у Вас вже є житло у певній федеральній землі у певному місті: можливо, це може зіграти позитивну роль при процесі перерозподілу. Проте гарантії - немає, і якщо федеральна земля просто не має більше вільних місць, то туди Вас не зможуть перенаправити.

Чи є у Вас родичі, друзі, знайомі десь у Німеччині або там, де у Вас вже є потенційне житло?

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.