Житло

Vania • 15 May 2023
1
0 вподобання

Доброго вечора,скажіть будь ласка,я можу отримати безкоштовне житло від держави,маючи роботу с зарплатнею 2100 нетто?

Категорія
Проживання

Відповіді (1)

Moderation

Доброго ранку, vania! Я дуже рада, що Ви час від часу заглядаєте на нашу платформу та ставите Ваші питання :)

Дивіться: Німеччина видає безкоштовне житло та загалом соціальну допомогу тільки тим людям, які вкрай цього потребують - безробітнім; людям з дуже низьким достатком; інвалідам, які не мають змоги працювати та піклуватися про себе у повному обсязі; пільговикам (наприклад, людям, що брали участь у військових діях); біженцям та біженкам, які наразі не можут працювати або взагалі шукають роботу і їм треба хоч якось пережити цей період незайнятості та невизначеності.
Якщо Ви пишете, що Ви наразі заробляєте 2100 євро нетто, то це - дуже непогана сума, і немає ніяких підстав для того, щоб Ви з таким заробітком претендували на безкоштовне житло. З цією сумою Ви можете автономно, незалежно від держави та її втручання, винаймати квартиру та в повному обсязі піклуватися про себе.

Авжеж, Ви, як і всі люди, можете подати заяву на безкоштовне житло, але коли відповідні інстанції побачать Ваш достаток, то Ви не будете відповідати тим вимогам, які надають людині право отримати безкоштовне житло.

Пишіть нам!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.