Воззʼєднання сімʼї по параграфу 24

Света Кройцер • 6 December 2023
1
0 вподобання

Це питання надійшло до нас з російськомовного форуму від користувачки @alona Дякуємо за Ваше питання! 

Моя колега @МІЛА КОМПАНЕЦЬ працює над відповіддю до нього.

 

„Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, мій чоловік знаходиться в Німеччині по 24 параграфу, я планую з донькою(8 років) приїхати до нього до кінця цього року, але земля, на якій знаходиться мій чоловік, вже не приймає. Чи маю я право отримати прихисток з дочкою на цій землі, як воззʼєднання сімʼї?“

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, Alona!

Хто з ким може возз'єднатися?
1) Подружжя або зареєстрований цивільний партнер (зареєстрована цивільна партнерка). На час укладання шлюбу вони мають бути старше 18 років.
2) З Вашими неповнолітніми дітьми (які не перебувають у шлюбі).
3) У разі неповноліття та неперебування у шлюбі дитини: з батьками або іншими дорослими, які мають право піклування. З неповнолітніми братами та сестрами зазвичай можна возз'єднатися лише тоді, коли людина має достатньо коштів для існування та житлову площу для них.

Якщо Ваш чоловік може прописати Вас у квартирі, де він мешкає, то Ви можете напряму їхати до нього та подавати документи на отримання тимчасового захисту. Ваш чоловік має запитати свою орендодавицю або свого орендодавця щодо можливості прописки у квартирі.

Якщо Ваш чоловік не може Вас прописати, то Вас розподілять у ту федеральну землю, де наразі ще є місця для українок та українців. При регістрації Ви маєте зазначити, що у Вас чоловік проживає у конкретній землі. Можливо, Вас все ж таки зможуть відправити туди, але якщо федеральна земля вже офіційно не приймає, то шанси можуть бути досить малі.

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.