Возз'єднання сім'ї

2 коментарі
0 вподобання

Наступне питання надійшло до нас з російськомовного форуму:

 

Доброго дня! Я приїхав в землю Хессен 21 грудня, весь цей час я жив у таборі в місті Альсфельд, завтра мене направляють в Бергштрассе і там почнеться процес оформлення. До мене планує приїхати дружина з дітьмию Підкажіть будь ласка, як правильно це зробити, щоб її не направили (так як мене) в якийсь табір на місяць, а щоб зразу до мене. На якому етапі їй краще їхати?

Відповіді (2)

Moderation

Доброго дня, nastychenko1993 !

Для того, щоб її не направили в якийсь табір на місяць, Вам потрібно знайти квартиру та прописати там дружину та дітей (запитати про це орендодавця, чи може вона або він прописати Вашу сім'ю у тій самій квартирі). Тому по приїзді у Німеччину вона може прямо їхати до Вас, прописуватися та займатися оформленням документів на отримання тимчасового захисту.
Як ще один варіант: вони можуть їхати до Вас зразу до Бергштрассе, але на свій страх та ризик, бо якщо на момент їх приїзду у цьому Пункті прийому біженок та біженців з України не буде місць, то їх відправлять до тієї федеральної землі, де наразі будуть вільні місця. ВАЖЛИВО: Завжди треба обов'язково говорити, що Ви як чоловік та батько вже знаходитесь на місті: так буде більше шансів, що Вас як сім'ю зможуть прийняти разом, але ніхто гарантій не дає, бо все залежить від наявності вільних місць.
Як третій варіант: Ваша сім'я може приїхати до центрального Первинного пункту прийому біженок та біженців з України Тегель до Берліну, де також треба буде обов'язково сказати, де знаходитеся Ви, щоб Вашу сім'ї по можливості відразу перерозподілили до Вас. Усе крутиться знову ж таки навколо наявності вільних місць саме у Вас на момент приїзду Вашої родини.

nastychenko1993

Дуже дякую за відповідь!

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.