Воз'єднання сім'ї

ssv3236 • 12 May 2024
3 коментарі
0 вподобання

Доброго Дня!

Прошу проконсульте будь ласка в наступному питанні.

Сім'я (дружина і діти) проживає два роки в Німеччині. Працюють та навчаються. Допомогу не отримують. Які мої кроки по воз'єднанні з сім'єю. Дякую.

Відповіді (3)

Moderation

Доброго дня, ssv3236!

Для цього мені потрібно більше інформації:

1) Де Ви знаходитеся на даний момент?

2) З якої посвідкою на перебування дружина та діти знаходяться на території Німеччини?

3) Де Ви всі перебували на момент початку вйни 24.02.2022?

Чекаю на уточнення!

Міла

ssv3236

Доброго Дня!

 

1. Сім'я знаходиться в Німеччині, я в Україні

 

2.  Перебувають на  Параграфі  дружина - 24, діти -16

 

3.  На початку повномасштабного вторгнення всі були  в Україні

 

Дуже дякую за відповідь

 

Moderation

Доброго ранку, ssv3236!

Можливість возз'єднання родини у Вашому випадку є тоді, якщо Ваша дружина може прописати Вас у квартирі, маючи при цьому згоду на те від її орендодавця. Проте однієї прописки у цьому випадку - недостатньо. Їй треба взнати, чи приймає ще федеральна земля, де знаходиться Ваша родина, біженок та біженців з України, бо якщо земля не приймає більше, то Вас, відповідно, не зможуть оформити.

Якщо ж Ваша дружина не може Вас прописати, Вам потрібно їхати до Первинного центру прийому біженок та біженців з України (одним з центральних є Первинний центр прийому біженок та біженців з України в колишньому аеропорті Тегель у місті Берлін). При цьому Ви повинні казати, що у Вас є родина в певному місці, що може збільшити Ваші шанси на Ваш прямий перерозподіл саме до того місця або до федеральної землі, де наразі знаходитеся ваша родина. Проте якщо федеральна земля більше не приймає біженок та біженців з України, Вас перерозподілять туди, де ще наразі є місця.

Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.