Тимчасовий захист

Yuliya 21121994 • 16 May 2024
2 коментарі
0 вподобання

Доброго дня.  Хочу поїхати до громадянсько чоловіка в Німеччину. З ним є спільна дитина 3 місяці, яка за документами тільки на мені. Також є дитина від мого першого шлюбу 9 років. Громадянський чоловік працює офіційно та його керівництво погодилося щоб я приїхала до його жити на період поки буде війна. Йому сказали що потрібно щоб старша дитина ходила до школи, школа там є, також є українські діти та вчителька. В мене питання, як мені правильно все там оформити, якщо ми з чоловіком не у офіційному шлюбі. Як отримати статус тимчасового захисту, чи потрібно що керівник( німець) мого чоловіка підтвердив що я буду проживати у його помешканні?

Відповіді (2)

Moderation

Доброго дня, yuliya21121994!

Возз'єднання родини на основі 24 параграфу Ви зробити не можете, бо хто з ким може возз'єднатися?

1) Чоловік/дружина;
2) Неодружені неповнолітні діти або неодружені неповнолітні діти чоловіка/дружини

Проте Ви можете їхати до Первинного центру прийому біженок та біженців з України (одним з центральних є Первинний центр прийому біженок та біженців з України в колишньому аеропорті Тегель у місті Берлін). При цьому Ви повинні наполегливо казати, що у Вас є громадянський чоловік, який офіційно працює, що може збільшити Ваші шанси на Ваш прямий перерозподіл саме до того місця або до федеральної землі, де наразі знаходиться громадянський чоловік. Також Ви можете сказати, що і школа є, і Ви знаєте навіть, що Ваші діти можуть ходити до цієї школи: тобто, Ви їдете не в "нікуди", а вже з конкретних планом.

ВАЖЛИВО: Шанси збільшаться, якщо Ваш чоловік може прописати Вас всіх у тому помешканні, де він наразі проживає. Тобто, якщо або орендодавець, або роботодавець Вашого чоловіка дасть згоду на Вашу прописку, то це - дуже добре при аргументації розподілу до нього.

Проте якщо федеральна земля більше не приймає біженок та біженців з України, Вас перерозподілять туди, де ще наразі є місця, бо переповнені землі більше не можуть утримувати людей, які приїздять, що означає, що Вас оформити там не зможуть.

Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.