Страхування

Василина • 26 June 2023
4 коментарі
0 вподобання

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи є можливість закрити німецьку страховку віддалено ? Чи потрібно їхати до Німеччини чи модна це зробити з України ?

Відповіді (4)

Moderation

Доброго дня, василина!
Скажіть, будь ласка, чи Ви вирішили повернутися в Україну назавжди? Якщо так, то медичне страхування Ви мали розірвати ще до свого від'їзду.
Якщо Ви все ж таки не зробили цього у Німеччині, деякі страхові компанії надають можливість закрити медичне страхування, якщо написати їм електронного листа. Ви самі маєте у цьому випадку написати електронного листа до страхування та запитати їх, що робити у тому випадку, коли Ви вже знаходитеся в Україні. Можливо, Вам дозволять зробити це онлайн віддалено швидко. Також можливо, що страхувальна компанія зробить це, але Вам доведеться заплатити штраф через те, що Ви не дотрималися умов відмови від неї у разі повернення в Україну. Це вирішиться тільки в форматі листування безпосередньо з Вашою компанією.

Будь ласка, напишіть їм!
Міла

Василина

Дякую за відповідь . Я повернулась в Україну ще раніше . Думала вертатись назад але по стану здоров’я мені не вийшло . Я не стояла в Джоб центрі і ніяких виплат немала . Я мала роботу .

Moderation

Василина, дякую Вам за роз'яснення. Це змінює хід моєї консультації.
З 01.01.2009 року обов'язкове медичне страхування в Німеччині поширюється на всіх осіб. Якщо Ви постійно проживаєте за кордоном, Ви повинні знятися з обліку в німецькому обов'язковому медичному страхуванні. Як правило, для цього достатньо довідки про зняття з обліку в управлінні реєстрації місця проживання.
Тож, моє питання: чи знялися Ви з міста реєстрації місця Вашого проживання перед від'їздом? Якщо так, то я б Вам порадила написати електронного листа до Вашої страхової компанії та прикріпити скан або фотографію Вашої довідки про зняття з місця реєстрації у Німеччині.
Можливо, що це відбулося автоматично, як тільки управління реєстрації місця проживання підтвердило Ваш запит. Проте процеси у кожній федеральній землі, а, іноді, і в одному місті можуть відрізнятися один від одного, тож самостійно підтвердити свою відсутність у страховці - необхідно, якщо ще залишаються сумніви.

Напишіть їм!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.