Робота на 50% і підтримка джоб центр

vikademyd • 16 October 2023
4 коментарі
0 вподобання

Я перебуваю в Німеччині сама з 2 дітьми ( 16 и 14 років) на підставі 24 параграфу. Зараз я знаходжусь на забезпеченні джоб центру. Якщо я виходжу на роботу на 50% зайнятості на ставку 13 евро за годину я не зможу забезпечити свою сімʼю. Чи буде в такому разі мене підтримувати джоб центр? Як що так, то в якому розмірі буде ця допомога?  

Категорія
Інше

Відповіді (4)

Moderation

Вітаю Вас, vikademyd! Так, якщо Ви будете заробляти тільки трохи грошей, то Ви маєте право на підтримку від Центру зайнятості - Bürgergeld. Ваша робота не буде перешкоджати цьому, aле у такому випадку сума допомоги Bürgergeld буде меншою.

Оскільки Ваша заробітня платня буде нараховуватися на допомогу Bürgergeld - чим більше Ви будете заробляти, тим менше буде Ваша допомога Bürgergeld. Щоб змотивували людей, які бажають працювати, існує так званий неоподатковуваний Freibeitrag. Це означає наступне: Якщо Ваш загальний заробіток (брутто) становить від 100 до 520 євро, Ви можете залишити собі 20 відсотків від цього заробітку. Якщо Ваш загальний дохід становить від 520 до 1 000 євро, Ви можете залишити собі ще 30 відсотків. З частини Вашого загального доходу розміром від 1000 до 1200 євро (або 1500 євро, якщо Ви доглядаєте за дитиною до 18 років) Ви можете залишити собі додатково 10 відсотків доходу. Усе це складає Ваш неоподатковуваний Freibetrag. Повний неоподатковуваний Freibetrag віднімається з Вашого чистого доходу (нетто). Решта чистого доходу нараховується на допомогу Bürgergeld і таким чином зменшує її.
ВАЖЛИВО: Ви можете заробляти 100 євро і при цьому Ваша допомога Bürgergeld не буде зменшуватися.

Звертайтеся!
Міла

vikademyd

Так я це читала. Але не зовсім зрозуміла. якщо я заробляю брутто 1200 евро, то в мене з допомоги відраховують 1200 ( брутто), чи 720 ( нетто)?

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.