проживання дитини 22 роки з батьком

musik_19 • 14 January 2024
1
0 вподобання

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я українка, знаходжусь по 24 параграфу, мені 22 і я одружена і навчаюсь в українському вузі. Прописані з батьком, який також по 24 параграфу.  Хочемо з чоловіком переїхати в окреме житло, але джобцентр не дає дозволу, чи маю я право заїхати з чоловіком  і лишитись на 24 параграфі ? Пишуть що до виходу на роботу діти до 25 років прикріплені до батьків, але я ж з чоловіком вже,а не з батьками. Дякую 

Категорія
Інше

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня!

Якщо Центр зайнятості не дає дозволу, то Ви мали запитати його, чому? Тоді було б легше зрозуміти напрямок консультації.

По-перше, земля, де Ви знаходитеся, може вважати Вас неповнолітньою до 25 років, тому вона зобов'язує Вас залишатися з Вашим "опікуном". Неважливо, чи Ви - одружені, маєте 3 дітей, розведені або ще щось - для німецькою держави Ви - все ще дитина, про яку мають піклуватися батьки.
По-друге, Ви маєте проживати за адресою, де Ви прописані. Чи є у Вас наразі інше житло (можливо, з чоловіком), де Ви можете прописатися?
По-третє, якщо ви знайдете роботу, це значно підвищить Ваші шанси "відділитися" від батька, бо тим самим Ви покажете, що Ви є вже в змозі піклуватися сама про себе.

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.