Прописка

yaros.yaa • 4 March 2024
1
0 вподобання
  • Я знявся з джоб центручерещ роботу і зразу переїхав з місця проживання на нове , чи треба попередити Джоб центру нову прописку ? І відповідь на те що я знявся так і не прийшла бо я переїхав

     

     

     

    Щоб прийшли листи про вид на проживання , треба попереджати когось шо в мене нова адреса ? Чи вони самі там знають

Відповіді (1)

Moderation

Так, Вам обов'язково треба попереджати Центр зайнятості про всі зміни у Вашому житті, бо отримуючи грошову допомогу, Ви маєте не тільки права, але й обов'язки. Якщо хочете, то Центр зайнятості є Вашим "роботодавцем", а, як і кожному працедавцю, людина має казати про всі зміни, які є релевантні для "продовження робочих стосунків".

Уся поштова коренспонденція приходить на ту адресу, де Ви прописані. Якщо Ви не виписалися і всі листи будуть приходити на Вашу стару адресу, а Ви не будете реагувати протягом певного часу, бо листи можуть стосуватися абсолютно різних тем, можуть бути наслідки для Вас.

Ніхто нічого не знає: мільйон українок та українців в'їхали до Німеччини. Люди мають самі піклуватися про своє життя та взаємодію з відомствами, якщо вони отримують соціальну допомогу від Німеччини.

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.