Податковий клас

Станислав Эдуардович • 7 February 2023
2 коментарі
0 вподобання

Доброго дня.  Підкажіть будь ласка,  я , дружина та наші троє неповнолітніх дітей приїхали до Німеччини в квітні .Дружина через місяць повернулась на Україну отримавши лише п.24. . Я з дітьми отримав ВНЖ та в чотирьох мали пособіє від ДЦ.. На прикінці серпня для продовження пособія треба було поновлювати документи,  але ми того не робили,  бо вирішили повертатись додому. Тобто, останнє нарахування було за серпень.

Зараз я сам, знов приїхав до Німеччини (але в іншу землю) на працю, на повну ставку. Першу ЗП мені розрахували по 1 класу(штоєру).

Це так і має бути, чи я, як батько троїх зареєстрованих в Німеччини дітей, маю право на інший клас? 

Якщо маю, що мені потрібно зробити?  Дякую за відповідь. 

 

Відповіді (2)

Moderation

Доброго для Станислав Эдуардович,
За цим посиланням Ви знайдете інформацію про те, який клас оподаткування, яким особам присвоєються. Щоб дізнатися, який клас оподаткування найвигідніші саме Вам, Ви можете звернутися до податкового консультанта чи у Lohnsteuerhilfeverein. Це спеціальне об'єднання, яке допомагає із податками. Огляд основної інформації і спеціальний калькулятор класів оподаткування на українській мові Ви знайдете за цим посиланням: https://lohntastik.de/gns/kalkulyator-valovoyi-chystoyi-zarplaty.

Сподіваюсь, я змогла трошки допомогти Вам.
З повагою,
Катя

Станислав Эдуардович

Дякую вам

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.