ПЕРеїзд

yaros.yaa • 18 June 2024
1
0 вподобання

Доброго дня , я хочу перкїхати на іншу землю за робочим контрактом , спочатку маю відправити документи на свою землю чекаю 4 тижні якщо відповіді немає то переїзд одрбрили вірно? Далі маю відправити документи на землю яку хочу переїхати , якщо там мені не дадуть дозвіл на переїзд що мені робити ? 

Категорія
Переїзд

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, yaros.yaa!

Як Відділ у справах іноземців, який відповідає за Вас, так і Відділ у справах іноземців в тому місці, в яке Ви хочете переїхати, повинні дати згоду на скасування Wohnsitzauflage . Якщо всі вимоги виконано, відомства, як правило, дають свою згоду. Якщо Відомство у справах іноземців у місті, куди Ви хочете переїхати, протягом чотирьох тижнів не заперечує у відповідь на Вашу заяву, то це вважається його згодою на переїзд.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Відповідальний за людину Відділ у справах іноземців самостійно зв’яжеться з іншим Відділом у справах іноземців і попросить дозволу на скасування цензу осілості.

Якщо Ви й досі не отримали ніякої відповіді, це означає, що рішення по Вашому переїзду ще немає.

Проте у Вашому випадку я б проактивно запитала відповідальне за Вас Відомство у справах іноземців, який стан речей на даний момент, бо Вам треба розпочинати працю у новому місті в іншій землі.

Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.