Параграф 24

Анастасія10 • 11 April 2024
1
0 вподобання

Мені відмовили в 24 параграфі, тому що я проживала на території ЄС по студентській візі, із вересня 2022 по вересень 2024. І тепер мені пропонують дульдунг або азюл. Підкажіть будь ласка, що робити в такій ситуації, та чи є в мене можливість отримати 24 параграф або якийсь інший?

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, анастасія10!

Не зовсім зрозуміло: Ви проживали на території ЄС зі студентською візою 2 роки, але насправді не навчалися? Якщо так, то Ви порушили міграційне законодавство.
Чи Ви навчаєтеся, і у вересні 2024 року навчання підійде до кінця, і Ви питаєте, що робити далі? І хочете одночасно податися на тимчасовий захист?
"Duldung" Вам видадуть як відстрочку від депортації: тобто, коли закінчиться війна, Ви будете змушені залишити країну.
Прихисток (Asyl) наразі пропонується українкам та українцям через незнання закону. Це - екстремальний вид захисту, який дуже обмежує звичні права людини, документи забираються, щоб людина більше не змогла повернутися до тієї країни, з якої вона втікає і вона не має права туди більше повертатися. Неможливо покинути Німеччину, неможливо працювати, складна процедура отримання "Asyl", менше соціальних виплат, проживання у гуртожитку, чекаючи на співбесіду задля отримання статусу, а ця співбесіда може відбутися тільки через рік-півтора. Проте притулок також просто так не отримаєш: його просять люди, які піддаються політичним репресіям, насильницьким діям, переслідуванням через погляди, висловлювання, сексуальну орієнтацію і т.і. Тут грає важливу роль не війна, а дискримінація з боку саме держави щодо раси, політичних поглядів, сексуальної орієнтації і т.і. Тому саме через незнання особливостей 24 параграфу, ситуації в Україні, особливостей Asyl місцеві органи влади або поліція не розбираються та діють так, як знають, усвідомлюючи при цьому, що новоприбулі люди не знають ані мови, ані законів, ані своїх прав, щоб роз'яснити, що до чого та що вони - зовсім не претендентки або претеденти на прихисток (Asyl), а біженки та біженці з України, до яких має застосовуватися тимчасовий захист згідно параграфу 24.
Якщо Ви знаходилися на території Німеччини з метою навчання, але насправді не вчилися, то Вам потрібно шукати адвокаток або адвокатів, які мають радити Вам, що робити у цій ситуації.
Будь ласка, уточніть моменти, про які я запитала. Без них важко сказати, "що робити в такій ситуації, та чи є в мене можливість отримати 24 параграф або якийсь інший?".

Чекаю на уточнення!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.