Навчання після 11 класу

Ольга_112 • 9 August 2023
1
0 вподобання

Добрий вечір!   Допоможіть розібратися.  Моя дочка в Україні закінчила 11 клас  і отримала  атестат про закінчення школи в Україні. Відправили атестат до Кьольну щоб зробити ( Ausbildung ). В  Німеччині вона відучилась рік у калледжу у класі де були лише наші діти Українці) і зараз продовжує вчитися там же но тільки у класі уклон на єкономіку . У класі одні араби і німці язик німецький ніхто не викладає. Що нам робити ? Донька хоче поступить др університету . Як правильно зробити ? Можно пройти мовний курс получить В1 і тоді пробувати поступать . 

Категорія
Інше

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня, ольга_112! По-перше, я б порадила Вам звернутися до студентської консультації того університету, куди Ваша донька збирається вступати, щоб вони детально розповіли про рівень мови, який потрібен був би для вступу (мені для вступу у Потсдамі потрібен був рівень німецької С1).
По-друге, Ваша донька дійсно може записатися на мовні курси та підтягнути мову до того рівня, який їй потрібен. Який рівень німецької у неї зараз? Бо німецьку вона вивчить скоріш в одному класі спілкуючись з носіями мови, аніж з українками та українцями, залишаючись в українськомовному просторі та спілкуючиь німецькою тільки у рамках занять.
Ви можете назвати мені Ваш індекс, я подивлюся можливості вивчення німецької мови поряд з Вашим місцем проживання.
Пишіть!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.