Громадянство за 3 роки

victoria0705 • 18 July 2024
1
0 вподобання

Доброго дня! Для отримання громадянства за 3 роки треба виконати обидві наступні умови, чи тільки одну з:

  • знання мови С1
  • волонтерство

3 роки з моменту перебування в країні, чи той час, що я знаходилась по параграфу 24 не рахується? 

Я перебуваю в Німеччині з березня 2022, працюю з листопада 2023. При наявності сертифікату С1, постійного робочого контракту, визнанної в Німеччині вищої освіти, але без волонтерства, чи можу я подаватися на громадянство через три роки, та з якого моменту починається відлік 3 років? 
Дякую!

Відповіді (1)

Moderation

Доброго дня і вітаю вас на нашому форумі!

Для прискореного отримання громадянства за три роки, крім виконання основних умов, необхідно виконати додаткові умови, які описані в розділі: "Чи можу я отримати громадянство Німеччини раніше, ніж 5 років?". Тобто, крім основних вимог, потрібно показати ваш високий рівень інтеграції в німецьке суспільство. Для цього необхідно володіти німецькою на рівні С1 та займатися волонтерською або соціальною діяльністю протягом тривалого періоду.

Якщо ви "особливо добре інтегрувалися", наприклад, чудово володієте німецькою мовою на рівні С1 та багато років займаєтеся волонтерською або соціальною діяльністю, ви можете подати заяву на натуралізацію вже через 3 роки.

Наскільки я знаю, перебування в Німеччині за тимчасовим захистом не враховується в термін на отримання громадянства. Однак під час подачі документів вам точно дадуть відповідь на це питання в підрозділі, що займається безпосередньо обробкою документів на отримання громадянства.

З повагою

Свєта

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.