Дозвіл на роботу

Kuinorvahk70 • 7 January 2024
5 коментарі
0 вподобання

Маю 24 параграф, який передбачає дозвіл на роботу. Чи можу я працювати тільки на німецькій фірмі, чи можливо працевлаштування у будь-якій країні Європи?

Категорія
Дозвіл на роботу

Відповіді (5)

Moderation

Так, Ви маєте працювати тільки на німецьку фірму, бо Ви знаходитеся під захистом Німеччини з цим дозволом на перебування та маєте права та обов'язки перед країною, отримавши його.

Kuinorvahk70

Добрий день! А скажіть, будь ласка, чи маю я шукати роботу тільки за місцем реєстрації (Обераула, Гессен), чи можу працевлаштуватися у будь-якому місці Німеччини?

Moderation

Доброго ранку, Kuinorvahk70!

Який характер Вашої діяльності? Якщо Ви - водій, то логічно, що Ви фізично не можете бути закріплені за однією федеральною землею, як того вимагає тимчасовий захист згідно параграфу 24.
Чи отримуєте Ви також соціальну допомогу від Німеччини?
Ви можете працевлаштуватися у будь-якому місті Німеччини, проте тоді Вам треба буде робити запит на переїзд також до цієї землі або працювати дистанційно. Біженки та біженці з України, які отримали дозвіл на перебування згідно з §24 Закону про перебування, зазвичай отримують так звану «Wohnsitzauflage» (ценз осілості). Ценз осілості зобов'язує Вас залишатися протягом 3 років (з моменту надання дозволу на перебування) в тому місці, куди Вас розподілили. Однак, за певних умов людина може подати заяву на скасування Wohnsitzauflage, наприклад, у такому випадку, як влаштування на роботу, на якій сплачуються внески до соціального страхування і на якій людина працює принаймні 15 годин на тиждень.
Якщо Ви знайдете таку роботу, з якою Ви будете вимушені постійно переміщатися по Німеччині (а, може, й по всій Європі), Вам обов'язково треба буде звернутися до відповідального за Вас Відомства у справах іноземців та запитати, які права та обов'язки розповсюджуються на людину у такому випадку, у разі такої професійної діяльності.

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.