راجع به کورس زبان آلمانی سوال داشتم

alx • 25 سپتامبر 2022
10 نظرات
0 دوست دارد

سلام مجدد من یگ دوبار سوال پرسیدم شماگفتیدد که آیا اقامت شما چه نوع هست ولا من سر در نمیارم که درکجای همین ویز وایس  وبراساس کدام بند ویاماده هست ودم من گفتم۱۱ماه  میشه آمدم ۹ ماه میشه انترویو دادم در هنوز جوابم  نیامده درایالت رایلند فالز زندگی میکنم مربوطه الزی ورمس میشه شهرداری ماه کدام راه چاره اگر هست که مادرس بیخونم ولا خسته شدم ازاین که درس نیس زبان المانی هم یاد ندارم تشکر  

پاسخ‌ها (10)

Moderation

سلام. متاسفانه من تا وقتی ندونم طبق کدام بند قانونی، بهتون اقامت دادن، جواب دقیقی نمی‌تونم بدم.
ولی به صورت کلی قانون اینه که تا وقتی با درخواست پناهندگی‌تون موافقت نشه، دولت هزینه‌ی کلاس زبان رو نمی‌پردازه. به من کمی وقت بدید تا براتون یک مرکز مشاوره پیدا کنم

Moderation

سلام. من سعی می‌کنم براتون یک مرکز مشاوره پیدا کنم. برای راحتی کار خودتون، لطفا همین‌جا برام بنویسید، من هم اینجا بهتون جواب میدم. لازم نیست هر بار در بخش «سوال شما»جواب سوالات من رو بدید. زیر همین کامنت، برام بنویسید، من می‌بینم و بهتون جواب میدم.
لطفا فقط وقتی در بخش «سوال شما» بنویسید که سوال جدیدی دارید و ربطی به موضوع کلاس زبان نداره. ممنون

alx

سپاس گزارم از لطفتون پس من منتظر هستم که یک راهی پیدادکنید که من ودخترم لااعقل تاجوابمنو نیامد درس بیخونیمم تشکر

alx

سپاس گزارم از لطفتون پس من منتظر هستم که یک راهی پیدادکنید که من ودخترم لااعقل تاجوابمنو نیامد درس بیخونیمم تشکر

Moderation

سلام . متاسفانه من نتونستم نزدیک محل زندگی شما مرکز مشاوره‌ای پیدا کنم.
اما جایی هست که مشاوره‌ی تلفنی به زبان فارسی و دری داره.
می‌تونید بهشون زنگ بزنید یا از طریق واتساپ باهاشون تماس بگیرید
این آدرس وبسایتشونه:
https://parastumag.com/

سایت رو که باز کنید، پایین صفحه شماره‌‌ی تلفن و واتساپ نوشته شده

Moderation

این هم آدرس ایمیل منه:

Fayal@neuemedienmacher.de

لطفا با ایمیل یک عکس واضج و خواتا از دو طرف کارت اقامتتون برای من بفرستید. اگر کارت اقامتتون رو ببینم، جواب دقیق‌تری می‌تونم بهتون بدم

Moderation

روزتون به خیر. من ایمیلتون رو دیدم. با این اقامتی که دارید، حتما می‌تونید در Orientirungskursثبت‌نام کنید. باید به اداره‌ی سوسیال بگید که چنین کورسی لازم دارید.

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .