پیوست خانواده

abdullah • 26 اکتبر 2023
14 نظرات
0 دوست دارد

سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم که با قبولی 25abs 2 subsidiärer Schutz ایا میتوانم همسرم را به المان بیاورم ۵سال کار می کنم وقرداد دائمی دارم و لونم ۲۵۰۰یور نتو هستش و Hauptschulabschluss هم دارم 

پاسخ‌ها (14)

Moderation

سلام و روزتون به خیر
با این اقامت، فقط در شرایط استثنایی امکان الحاق خانواده دارید. ولی خب شما کار می‌کنید و این شرایط رو براتون خیلی راحت‌تر می‌کنه.
فقط یک سوال، درخواست اقامت دایم کرده‌اید؟ چون اگر اقامت دایم بگیرید، دیگه هیچ مشکلی نیست

abdullah

سلام مرسی از پاسخ شما برایEinbürgerung درخواست دادم الان ۷ماه میشه ولی برای Niederlassungs نه
چون مدرک B1میخواد که من ندارم من Hauptschuleabschluss دارمم. یه سوال با Abschiebung verboten میشه پیوند خانواده انجام داد چون یکی از دوستانم این قبولی رو داره و گفتم که از شماه بپورسم

Moderation

متاسفانه با نوع اقامت ایشون ممکن نیست. چون در واقع ایشون پناهنده محسوب نمیشن. تا وقتی نوع اقامتشون تغییر نکنه، این امکان رو ندارن

abdullah

شرایط استثنایی مثلا چی مواردی باید داشته باشم که بشود

Moderation

شرایط دقیقی توضیح داده نشده براش. مثلا اینکه بتونید ثابت کنید در جای دیگه‌ای امکان زندگی با همسرتون رو ندارید. یه نکته‌ی مهم: شما پیش از ارایه‌ی درخواست پناهندگی ازدواج کرده بودید یا تازه الان می‌خواین ازدواج کنید؟

abdullah

۱۰ ماه میشه که ازدواج کردم ایا وکیل بگیرم میتونه کمکم کنه یا نه و خانم دبی زندگی می کنه

Moderation

خب، این یک مقدار کار رو سخت می‌کنه. چون حتی کسانی که پناهندگی‌شون هم قبول میشه، در صورتی می‌تونن درخواست الحاق خانواده کنند که قبل از ارایه‌ی درخواست پناهندگی ازدواج کرده باشند.

خوبه که از یک مرکز مشاوره کمک بگیرید. ولی من فکر می‌کنم در نهایت وقتی تابعیت آلمانی بگیرید، می‌تونید همسرتون رو بیارید.
وضعیت پرونده‌ی تابعیت‌تون در چه حاله؟ بهتون گفتن چقدر طول می‌کشه؟

Moderation

به نظرم خوبه که مشاوره بگیرید، اگر راهی وجود داشته باشه، وکیل بهتون میگه.
مرکز مشاوره می‌شناسید در شهر خودتون؟

abdullah

نه نمیشناسم میشه یکی برای من معرفی کنید

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .