پيوند همسر

Irfanullah • 2 ژوئیه 2023
3 نظرات
0 دوست دارد

سلام من حيات، قبولي سه ساله سياسي دارم ميخواهم خانمم را که در اينترويو از اش ياد نکرده بودم بياورم از افغانستان، چي شرايطي داره و کدام اسناد؟ تشکر 

پاسخ‌ها (3)

Moderation

سلام و روزتون به خیر. اگر Asylanerkannt هستید، یعنی با پناهندگی شما موافقت شده و نوع دیگه‌ای از اقامت مثل اقامت ممنوعیت اخراج ندارید، تا سه ماه بعد از گرفتن جواب مثبت پناهندگی فرصت دارید که برای الحاق خانواده اقدام کنید. باید از سفارت آلمان در ایران یا پاکستان وقت بگیرید. بهشون ایمیل بدید، نامه‌ی قبولی‌تون رو براشون از طریق ایمیل بفرستید و درخواست وقت مصاحبه کنید. به اداره‌ی اقامت محل زندگی‌تون هم باید اطلاع بدید که چنین قصدی دارید. برای این کار باید حتما نکاح‌خط داشته باشید.
در سایت سفارت آلمان در ایران نوشته شده چه مدارکی باید همراه همسرتون باشه روز مصاحبه. توجه داشته باشید که خیلی طول می‌کشه بهشون وقت مصاحبه بدن، حداقل یکسال.
ولی شما در اولین فرصت باید ایمیل بزنید و تقاضای وقت کنید. اگر بیشتر از سه ماه از گرفتن جواب قبولی گذشته باشه، کارتون سخت میشه. در این صورت خوبه که با یک وکیل مشورت کنید

behtoop

ایشان گفتن در اینتریو هیچ یادی از همسرشان نکردن ! بنابراین فکر نکنم به این راحتی که شما گفتین همسر خود را بیاورند

Moderation

behtoop حق با شماست. ولی اگر نکاح‌خط رسمی داشته باشن، می‌تونن اقدام کنن. البته به شرطی که قبل از درخواست پناهندگی ازدواج کرده باشن

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .