پاسپورت

Ali2024 • 15 مارس 2024
5 نظرات
0 دوست دارد

سلام به شما و همکاران شما,

من و خانواده ام در یونان بودیم و با قبولی یا اقامت یونانی اومدیم آلمان. الان قبول شدیم اینجا 

subsidiärer Schutz  دریافت کردیم. 

سوال اصلی این است می می خواهیم پاسپورت بگیریم پاسپورت های یونانی ما در ausländerbehörde است و اون ها میگن می توانید پاسپورت های یونانی برای سفر داشته باشد و استفاده کنید و دیگه خرج پاسپورت های خاکستری را نمی خواهد بدهید یا دیگر نیازی نیست پول مصرف کنید و پاسپورت خاکستری از ما بگیرید.

سوال اصلی اینجا است. با پاسپورت های یونانی و آید کارت های آلمانی یا Ausweis آلمانی میشه سفر کرد؟؟؟

مشکلی در پرواز و سفر پیش نمیاد بخاطر داشتن دو مدرک متفاوت از دو کشور ؟؟؟؟

بنظر شما پاسپورت خاکستری بهتر است یا پاسپورت یونانی برای سفر کردن ؟؟؟ از لحاظ قوی بودن

چونکه ما می توانیم یکی از این ها استفاده کنیم و از اداره خارجی ها تحویل بگیرم.

تشکر می کنیم پیشاپیش از جواب و اطلاعات شما و راهنمایی های شما 

خداحافظ 

دسته‌بندی
اداره‌ی مهاجرت

پاسخ‌ها (5)

Moderation

سلام و روزتون به خیر
پاسپورت یونانی‌تون، پاسپورت پناهندگیه یا شهروند یونان محسوب می‌شدید؟

اگر پاسپورت پناهندگی (آبی) بوده، فرق خاصی نمی‌کنه. ولی اگر اطلاعات بیشتری در مورد نوع اقامتتون در یونان بدید، بهتر می‌تونم بهتون کمک کنم

Ali2024

سلام تشکر می کنم از اطلاعات شما،

بله پاسپورت ما آبی است و قبولی سه ساله داشتیم در یونان.

Moderation

به نظر من در نهایت فرقی نمی‌کنه، چون هردو پاسپورت پناهندگی هستن.
و احتمالا تا وقتی که پاس آبی‌تون اعتبار داشته باشه، اداره‌ی اقامت اصلا قبول نمی‌کنه که بهتون پاس پناهندگی آلمان بده. ولی محض احتیاط خوبه که با یک مشاور حقوقی هم صحبت کنید. در کدام شهر زندگی می‌کنید؟

Ali2024

ما در ایالت Baden-Württemberg
هستیم

ما امروز رفتیم اداره Ausländerbehörde و پرسیدیم و اونها گفتن فعلا فقط پاسپورت یونانی به شما داده میشه تا وقتی که اعتبارش تمام بشه

تشکر از راهنمایی ها و وقتی که گذاشتید

موفق باشید
خداحافظ

Moderation

ممنون که خبر دادید. امیدوارم موفق باشید در زندگی جدید در آلمان
نگران هم نباشید. حتما بعد از تموم شدن اعتبار پاسپورت یونان، بتون پاس خاکستری میدن

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .