كارت شانس

Arash Amini • 27 ژوئن 2024
4 نظرات
0 دوست دارد

چطور پروسه كارت شانس را شروع كنيم يعني از كجا و چي قسم اقدام كنيم ، بايد از طريق سايت اقدام كنيم يا از طريق گرفتن وقت در سفارت آلمان و إسناد دست داشته اي خود را به آنها بدهيم؟

اينكه اگر كسي سند آموزشي دو ساله مبني به حرفه اي خود نداشته باشد اما تجربه اي ده الي پانزده ساله داشته باشد براي إثبات حرفه اي خود امكانش است در اي پروسه ثبت نام كند ؟

پاسخ‌ها (4)

Arash Amini

سلام مجدد

انشاالله كه خوب باشيد !

درست من اين رو بررسي كردم و وارد سايت شدم در بخش اينكه من آيا چانس براي ويزا دارم رو امتحان كردم و نمره ٨ رو آوردم و فكر ميكنم واجد شرايط اين برنامه هستم .

حالا ميخواهم كار اين ويزا رو شروع كنم ميتونيد بگير بايد چطور اقدام كنم براي شروع ؟

از كجا شروع كنم ؟

سايت ثبت نام داره ؟

چطور وقت سفارت بگيرم ؟

من زبان آلماني در حد b1 دارم حالا امتحان گوته يا هر امتحان ديگه اي زبان آلماني رو ندادم و فقط مدرك انستيتيوت كه در آن زبان آلماني رو خوندم دارم و بايد چيكار كنم ؟

دانشگاه رو تمام كردم اما هنوز سند فراغت من رو نداده اما يك مدرك بر مبناي اينكه از دانشگاه فارغ شدم رو ميتونم بگيرم و همون رو بگيرم درسته ؟

sulimandawoodi14

Arash Amini سلام آقا امین می خواستم چگونه گی درخواست کمی به بنده هم معلومان بدهید 

Moderation

سلام و روزتون به خیر

توی سایت سفارت آلمان در ایران، هنوز چیزی نوشته شده برای درخواست کارت فرصت. حوبه که بهشون ایمیل بزنید و ازشون بپرسید. اینجا می‌تونید باهاشون تماس بگیرید:

https://teheran.diplo.de/ir-de/ueber-uns/kontakt-formular

قانونا موظف هستن که بهتون جواب بدن.

مدرک زبانتون یا باید مال گوته باشه، یا telc. باید امتحان یکی از این دو جا رو بدید. یا موسسه‌ی زبان ایران/اتریش. اونجا هم معتبره.

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .