الحاق خانواده

Nematullah • 14 آوریل 2023
13 نظرات
0 دوست دارد

سلام وقت شما بخیر

اسم من نعمت الله از کشور افغانستان میباشم و دارنده اقامت ۲ ساله پرگراف ۲۴ قانون پناهندگی المان . 

من در سال ۲۰۲۲ به دلیل جنگ در اوکراین به المان فرار کردم الان مصروف کار در یکی از شرکت  میباشم .

حالا خانم من  افغانستان میباشد  چطور و تخت چی شرایط نظر به اقامت که دارم میتوانم به المان بیاورم و یا الحاق خانواده درخواست کنم؟

پیشاپیش از جواب شما متشکرم !  

پاسخ‌ها (13)

Moderation

میشه لطفا بگید در تاریخ 24 ماه فوریه‌ی 2022
شما و همسرتون هر کدام کجا بودید؟ با هم در اوکراین بودید؟ یا شما در اوکراین و ایشون در افغانستان؟

Nematullah

تشکر بایت جواب شما!
من تاریخ ۲۴ ماه فوریه اکراین بودم همسرم در افغانستان قرار بود کارا همسر را جهت الحاق خانواده در اوکراین انجام بدهم،پروسه در جریان بود که جنگ آغاز شد همه برهم ریخت

Moderation

باز هم سلام.
من با دو نفر از همکارانم صحبت کردم. به نظر می‌رسه کار آیونی نباشه با توجه به نوع اقامت شما. اما شاید وکیل بتونه بهتون کمک کنه.
در کدام شهر هستید؟ و آیا روسی یا اوکراینی صحبت می‌کنید؟

Nematullah

سلام ، خیلی ممنون من تو شهر بادهامبورک حسن هستم امیوارم بتوانید یکی وکیل را اینجا معرفی کنید
خیلی سپاسگذارم

Nematullah

سلام ، خیلی ممنون من تو شهر بادهامبورک حسن هستم امیوارم بتوانید یکی وکیل را اینجا معرفی کنید
خیلی سپاسگذارم

Nematullah

در شهر Bad Homburg (Hessen) من زبان فارسی وانکلیسی هم بد نیست

Nematullah

در شهر Bad Homburg (Hessen) من زبان فارسی وانکلیسی هم بد نیست

Nematullah

Bad homburg (Hessen)
من فارسی و انگلیسی هم بد نیست

Moderation

این موسسه در دانشگاه فرانکفورته:

https://www.jura.uni-frankfurt.de/62842162/Beratungsangebot

دانشجویان رشتهی حقوق هستند و به طور تخصصی مشاوره میدن بهتون. رایگان هم هست. آدرس دقیق و ساعت‌های مشاوره نوشته شده در همین لینک.
اگر بهشون خبر بدید زودتر، می‌تونن براتون مترجم هم پیدا کنن. ولی انگلیسی هم حرف می‌زنن

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .