الحاق خانواده

پاسخ‌ها (17)

Moderation

سلام و روزتون به خیر
امکانش صفر نیست، ولی کار آسانی هم نیست. چون در واقع شما پناهنده محسوب نمیشید با این نوع اقامت و کمی پیچیدگی داره.

اگر به من بگید در کدام شهر زندگی می‌کنید، می‌تونم براتون مرکز مشاوره پیدا کنم

guli

اگر شش ماه در ایران باشم از سایت‌ نود روزه ترمین بیگیرم امکان‌داره

guli

در شهر میندن استم اگر

25abs3
اگر این بند قبولی را تمدید کنیم باز هم امکان ندارد

Moderation

میشه اسم شهر رو به آلمانی برام بنویسید. و اگر اونجا، مرکزی پیدا نکردم، به کدوم‌ یک از شهرهای بزرگتر اطرافتون، امکان رفت‌و‌آمد دارید؟

behtoop

قانون جدید 2024 هیچ ارتباطی به پیوند خانواده و نوع قبولی شما ندارد .

guli

پس چرا کسای که این قبولی
23 Abs 3
را داره تمامش رجکت میشن تمام اسناد ها کامل هم میباشد

guli

فرق بین‌این‌دو‌قبولی چیست

25abs 3 Aufenthg

25Abs 3

guli

25abs3 aufenthgبا این ویزا میتن
ولی با ای رجکت میکنن
25abs3

Moderation

برای همین هم هست که الحاق خانواده با این نوع اقامت کار سختیه. شما در واقع باید بتونید ثابت کنید که در هیچ کشور دیگه‌ای امکان زندگی با همسرتون رو ندارید.
کسانی بودند که موفق شدن الحاق خانواده انجام بدن. خیلی لستگی به شرایط زندگی خودتون اینجا و شرایط همسرتون در کشور خودشون داره، و اینکه در نهایت تصمیم‌گیری با مسیول‌پرونده در اداره‌ی اقامته. برای همین گفتم بهتره با مشاور یا وکیل صحبت کنید

روند نوبت دهی برای افغان ها در ایران سفارت المان چرا کند است برای ایرانی ها در شش ماه نوبت داده میشه ولی برای افغان ها در یک نیم الی دوسال طول میکشه چرا

Moderation

سلام و روزتون به خیر
ما هم از این مشکل اطلاع داریم ولی متاسفانه کاری از دستمون برنمیاد. توضیح سفارت اینه که تعداد درخواست‌های الحاق خانواده برای شهروندان افغانستان خیلی زیاده، خیلی بیشتر از ایرانی‌ها و سفارت ظرفیت کافی برای رسیدگی به درخواست‌ها نداره

تا چی زمانی این روند ادامه پیدامیکنه‌ایا این مشکل حل میشه یا خیر

25abs3
سال قبل با این قبولی همه گی ویزا میشد حالا چرا همه‌گی رجکت‌کیشه در حال که معاش بلند قرار داد مار و خانه هم میداشته باشن شرایطش مکمل میباشه ولی رجکت میکنن چرا ???

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .