الحاق خانواده

sahm56 • 3 مارس 2023
5 نظرات
0 دوست دارد

با سلام و خسته نباشید.

لطفا راهنمایی کنید من شنیدم کسانی که قبولی سیاسی می گیرند باید ظرف 3 ماه اعضای خانواده خود را ثبت کنند تا الحاق صورت بگیرد. من میخواهم بدانم که فرم آن را  باید از کجا دریافت کنیم و به کدام نهاد تحویل نماییم. و در ضمن آیا برای ثبت درخواست در همین 3 ماه فرصتی که داریم  داشتن گذرنامه ضروری هست یا نه؟

با تشکر از شما

دسته‌بندی
دیگر موارد

پاسخ‌ها (5)

Moderation

سلام و روزتون به خیر
منظورتون از پناهندگی سیاسی دقیقا چیه؟ اگر Asylannerkant هستید، بله. بعد از گرفتن جواب مثبت، سه ماه وقت دارید که درخواست بدید برای الحاق خانواده. باید از طریق اداره‌ی اقامت (Auslanderbehöre) محل زندگی‌تون اقدام کنید.
ولی لطفا برای اطمینان، به من بگید که روی بشایدی که از بامف براتون اومده، دقیقا چی نوشته شده که مطمین بشیم شما Asylannerkant هستید یا خیر

Moderation

در مورد پاسپورت هم، اگر منظورتون خانواده‌‌تون هست، بله. باید پاسپورت داشته باشن. خود شما هم اگر پناهندگی گرفته باشید قاعدتا باید پاسپورت آبی بهتون داده باشن. درسته؟

Gast

سلام منم همین موضوع را شنیدم ،
چند وقتی میشه قبولی یکساله (اجتماعی )گرفتم آیا منم میتونم خانوادمو تو این سه ماه بیارم آلمان لطفا جواب بدین چون وقت زیادی ازین سه ماه ندارم خیلی ممنو ن?

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .