الحاق همسر

S-sadat • 8 آوریل 2023
16 نظرات
0 دوست دارد

سلام عرض ادب روز شما بخیر 

من برای خواستن خانمم در سفارت المان در تهران7 ماه پیش قرار ملاقات گرفته بودم ماه گذشته برای من ایمل آمد از طرف سفارت که باید تاریخ 28,02,2023 در سفارت خانمم حاظر باشد با تمام مدارک وقتی در ما اونجا رفتیم اصلا مدارک هارت ندیدن و گفتن باید اقامت شش ماه داشته باشین در ایران و وقت ملاقات مارا لغو کردن. میشه برایم همان سایت که بیدون اقامت در ایران می‌توان وقت ملاقات گرفت برایم بفرستین و معلومات در باریش برایم

پاسخ‌ها (16)

behtoop

از ایران نمیشه ! از ایران باید خانمت مدارک اقامت ایران را داشته باشد . شما از پاکستان اقدام کن

Ahmadi

چه کسی گفته که نمیشود لطفا معلومات غلط به مردم ندهید وقتی چیزی را نمیدانید تشکر. این لینک سفارت آلمان در تهران است. اگر شش ماه به طور متواطر در ایران باشید یعنی با ویزه در این سایت ثبت نام میشود و تقریبا بعد از 7 ماه مصاحبه میرسد. https://service2.diplo.de/rktermin/extern/appointment_showForm.do?locat…

Ahmadi

و به قبولی همسر در آلمان هم ربطی ندارد با هر قبولی میشود همسر خود را به آلمان آود ، فقط بجز قبولی Abschiebung verbot که باید صبر کرد تا اقامت دائمی یا همانNiederlassungs Erlaubnis را گرفت

behtoop

Ahmadi اولا من دوماه پیش اونجا بودم . شما توانایی فهم جمله من را نداری ! من گفتم از ایران باید اقامت داشته باشی ! شما هم گفتی باید ویزای ایران را ۶ ماه داشته باشی و در ایران قانونی باشی . چی فرقی کرد بازم همان گپ من شد که اقامت ایران را باید داشته باشی ! مسله اینجاست که ایران به کسی ویزای ۶ ماهه اقامت نمیده !

Ahmadi

چه کسی گفته نمیشود لطفا معلومات ندارید جواب ندهید و معلومات غلط به مردم ندهید.
#وزارت خارجه المان سه سایت را معرفی کرده که افراد که درخواست ویزه میدهد به سه کته گوری تقسیم شده وهر کته گوری باید درسایت مشخص سبت نام کند.
۱: افراد یا افغانهایکه اقامه ایران دارد وخانواده اش یعنی شوهر یا خانم ان در المان دارای تابعیت المان یعنی پاس سرخ دارد یا اقامت معتبر المان یعنی قبولی دایمی یا سه ساله دارد میتوانید در این سایت وقت بگیرید!
https://service2.diplo.de/rktermin/extern/appointment_showForm.do?locat…

۲: افراد که در ایران هستید ویا ویزه موقت توریستی ایران دارید ویا تازه به ایران وارد میشوید و خانواده یا شوهر یا خانم شما در المان تابعیت المان دارد یا قبولی دایمی یا سه ساله پس میتوانید ازاین سایت وقت بگیرید!
https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_category.do?locationCo…

۳: افراد که درایران هستید یا باویزه توریتسی ایران سفرکرده اید یا تازه میروید خانواده شما یعنی شوهر یا خانم شما دارد میتوانید از این سایت وقت ملاقاتSubsidiärschutzدرالمان اجازه اقامت فرعی یا یک ساله دارد یا هم
بگیرید.
https://service2.diplo.de/rktermin/extern/appointment_showForm.do?locat…

یاداشت: افرادیکه قبلا از بسته شدن دفتر ای او ام یعنی بعد ازانکه ای او ام گفت که دگه وقت ملاقت ویا کسیره دگه در سفارت راجستر نمیکند و قبلا ازان به ای او ام اسناد و مدراک تان روان کردید و تاحال راجستر نشدید صبر داشته باشید راجستر میشود یعنی کسانیکه در حدود قبل از ۱۵/۵/۲۰۲۲ میلادی به ای او ام اسناد روان کردید و تا حال ایمیل راجستری براینان نه امده منتظر بمانید انها سبت به زودی راجستر وسبت میشود در صورت احتیاط به ویزامتریک در تماس شوید ویا هم وقت ملاقت در سایت بگیرید.

Ahmadi

S-sadat خواهش میکنم اگر معلومات بیشتر میخواهید به این صفحه فیسبوک تشریف ببرید معلومات بیشتر آنجا است Afghan Family
reunification visa for
Germany

S-sadat

Ahmadi آیا با قبولی منع خروج می‌توانم خانم خود را بیاورم به المان

S-sadat

من یک فدیو جدید از خانم شرمیلا را دیدم که گفتن کدام سایت است می‌توان بیدون اقامت داشتن ایران وقت ملاقات گرفت

behtoop

آن ویدیو شامل پیوند خانواده نمی شود . برای کسانی است که از افغانستان فرار کردن و ایمیل قبولی از طرف دولت المان دریافت کردن

S-sadat

نخیر برعکس تأکید خانم شرمیلا هم بالای امی موضوع بود افراد که شش ماه در ایران اقامت ندارن باید به یک سایت دیگر را که معرفی کردن مراجعه کنن من حالا دنبال امی سایت استم

behtoop

شما یک شماره واتس اپ بده تا من این ویدیو را برای شما روان کنم اینجا نمیشه

S-sadat

قبولی نور مال است اول شش ماه بعدش یک ساله و بعدش تمدید شد دو ساله حالی هم آخر های دو سال است دو باره باید تمدید شوه

Moderation

سلام دوستان
متاسفانه من مجبورم همه‌ی جواب‌های شما رو پاک کنم.
چون ادبیات درستی استفاده نکردید در پاسح دادن به همدیگه. در عین حال ما در وبسایت تاکید کردیم که اطلاعات شخصی‌تون (مثل شماره‌ی تلفن) رو اینجا به اشتراک نذارید.
ازتون خواهش می‌کنم قواعد معاشرت در سایت رو رعایت کنید
ممنون

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .