گواهینامه رانندگی

Temor • 28 ژانویه 2024
6 نظرات
0 دوست دارد

سلام و احترامات!

خدا کند لباس عافیت به تن داشته باشید. من تازه به آلمان آمده ام و گواهینامه رانندگی افغانی دارم آیا میتوانم با گواهینامه متذکره رانندگی کنم اگر اینطور است باید قبل از راننده گی چی چیز نیاز است یعنی ترجمه گواهینامه ام ضروری است و دیگر کدام مراحل کاری را دارد تا باشد من بتوانم قانونی رانندگی نموده بتوانم.

قبل از قبل از مشوره های مفید تان جهان سپاس.

دسته‌بندی
دیگر موارد

پاسخ‌ها (6)

Moderation

سلام و روزتون به خیر
اگر گواهینامه‌تون رو از کشوری گرفته باشید که خارج از اتحادیه‌ی اروپاست، نمی‌تونید فقط با ترجمه کردنش، اینجا رانندگی کنید. ممکنه بشه تبدیلش کرد، یعنی اینکه چون گواهینامه دارید، در کلاس‌های عملی کمتری شرکت کنید و مبلغ کمتری بپردازید برای گرفتن گواهینامه‌ی آلمانی. اما باید از بورگرآمت محل زندگی‌تون بپرسید که آیا گواهینامه‌ی افغانستان رو قبول می‌کنند یا نه.

kamgar111

سلام دوست عزیز، من با گواهینامه رانندگی افغانستان شش ماه رانندگی کردم، چون همه شش ماه اول آمدن به آلمان اجازه دارند رانندگی کنند، و بیشتر از یک ماه می‌شود که گواهینامه رانندگی آلمان را با سپری کردن هر دو امتحان گرفتم. داشتن گواهینامه رانندگی افغانستان کمک زیادی به من کرد

Moderation

خیلی ممنون از راهنمایی و کمکتون.
منظورتون از اینکه گواهینامه‌ی افغانستان کمک کرد بهتون، اینه که ساعت‌های کمتری رو گذروندین برای امتحان عملی؟

kamgar111

هر کسی که گواهینامه رانندگی از افغانستان داشته باشد ، از روزی که داخل آلمان می‌شود ، اجازه رانندگی را دارد برای شش ماه، بدون هیچ کار خاصی، من از همین شش ماه استفاده کردم و رانندگی کردم تا برای امتحان آماده شوم، و لازم نبود ساعت های زیادی را در کورس رانندگی بگذرانم، فقط ۴ ساعت در کورس رانندگی کردم و .تمام

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .