دوبلین ۳

sadeqi • 28 ژوئیه 2022
12 نظرات
0 دوست دارد

درود و احترامات تقدیم تک تک دوستان نهایت عزیز!

من مدت ۹ ماه میشود که به آلمان آمدم، انتریو هایم و درخواست پناهندگی ام تمام شد بعد از گذشت ۶ ماه برایم جواب آمد، ذکر شده بود که به دلیل داشتن اثر انگشت در ایتالیا باید آلمان را ترک کنم، حالا مدت ۳ ماه از دوبلین ام گذشته و سه ماه دیگر مانده هر چند که من در ایتالیا درخواست پناهنده گی نداده ام صرف اثر انگشتم را پولیس به جبر ازم گرفته بودند، حالا هر هفته باید بروم به اداره مهاجرت آیسوایس ام را تمدید کنم نه برایم اجازه دوچ کورس دادند و نه هم اجازه کار لطفا به سوالم پاسخ دهید چی باید انجام بدهم که دوبلینم پاک شود و نارمل بشم ممنون از لطف تان.

دسته‌بندی
اجازه‌ی اقامت

پاسخ‌ها (12)

Moderation

سلام
روزتون به خیر
همونطور که خودتون گفتین، متاسفانه طبق قانون، دوبلین ربطی به اینکه در کشور قبلی درخواست پناهندگی داده باشید یا نه، نداره. حتی اگر پلیس فقط از شما اثر انگشت هم گرفته باشه، باز هم شامل دوبلین میشید.

میشه بهم بگین که در کدوم شهر زندگی می کینید و اینکه آیا وکیل دارید یا هیچ وقت با وکیلی در مورد پرونده تون صحبت کردید؟

Moderation

برای سه ماه باقیمونده، حتما باید با وکیل صحبت کنید. چون اگر خودتون رو از پلیس مخفی کنید، این سه ماه ممکنه تا 18 ماه تمدید بشه و کارتون رو سخت تر کنه. در این سه ماه باید آدرستون برای پلیس معلوم باشه ولی دلایل موجهی داشته باشید که جلوی دیپورت شما رو بگیره. برای این کار حتما به وکیل یا مشاور حقوقی احتیاج دارید

sadeqi

سلام و درود به شما، من در شهر هامبورگ زنده گی میکنم، تا هتوز با وکیل صحبت نکرده ام در این مورد خیلی هزینه میخواهد، نخیر خودم را پنهان نکرده ام به کلیسا هم پناه نبرده ام چون از همه قوانین دوبلین باخبرم مطالعه کردم، اگر شما کدام وکیل رایگان میشناسید لطف نموده آدرسش را بفرستید، خیلی ممنون.

Moderation

این موسسه در هامبورگه
https://parastumag.com/#Contact
نمی دونم می شناسینشون یا نه، من خیلی ازشون تعریف شنیدم
امیدوارم بتونن بهتون کمک کنن
اگر به من خبر بدین که چه جوابی ازشون گرفتین، خوشحال میشم.
و اگر لازم بود، بهم خبر بدین که جای دیگه ای رو هم براتون پیدا کنم

sadeqi

خیلی ممنون خانم محترم سلامت باشید، من همرایشان در ارتباط میشم هر جوابی برایم ارایه کرد در خدمت شما قرار میدهم.

rahimibalaarsalan

سلام آن شالله صحتمند باشید خانم گلشن ، انترویو اول دوم را داده ام و تمام شد ، ۲۵ پنج روز پیش دوبلین ام آمده ، تا حال وکیل هم نگرفته ام ، شما چی پیشنهادی میکنید برای این مسأله که وکیل بگیرم یا امتو شش ماه منتظر باشم شصت م پاک میشود نمیدانم نظر شما چی است تشکر

Moderation

سلام. خوبه که با یک مشاور صحبت کنید قبل از وکیل گرفتن. به این مرکزی که آدرسش رو براتون فرستاده بودم، مراجعه کردید؟
چقدر دیگه از دوبلین مونده؟

rahimibalaarsalan

سلامت باشین خانم گلشن ،ورق که برای من ارسال کردن ، یک هفته وقت داده بود که باید عتراض خود را کنم و برای شأن ارسال نمایم ، ۲۸ روز زمان گذشته از یک هفته وقت که دادن بودن ، اگر امکانش باشد نزد شما بیایم ،از نزدیک با هم صحبت کنیم مشکلی ندارد هر جای آلمان باشد میایم تشکر .

rahimibalaarsalan

نخیر به این آدرس نرفته ام ، راستش بگویم با سوسیال هم در شریک مانده ام ، این موضوع را باز برای فردا آنها هم خواستن که بیایم همراهی شأن به چی توافق موفق برسم اما نمیدانم ،چی میشود

Moderation

ما متاسفانه مشاوره‌ی حضوری یا تلفنی نداریم. وکیل هم نیستیم و کمک حقوقی مشخصی از دستمون برنمیاد. لطفا حتما به این جایی که معرفی کردم، مراجعه کنید. اونا بیشتر از من می‌تونن بهتون کمک کنند

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .